תקופת הנעורים וההתבגרות שלנו אינה תחומה בזמן מוגדר, למעשה אנחנו ממשיכים להיות צעירים להוטים ואובדי עצות גם לאחר שסיימנו את הצבא וחזרנו מהטיול הגדול. התקופה המבלבלת הזו עמוסה בסימני שאלה שהתשובות אליהם אמורות להנחות אותנו אל העתיד. הבחירות שאנחנו עושים בשנות העשרים המוקדמות לחיינו ישפיעו על שנים ארוכות קדימה.

חלומות מתערבבים עם מציאות, הבטחות שהבטחנו לעצמנו מתחזקות או מתפוגגות מול האפשרויות שנפתחות בפנינו בשלב הזה. הרבה מאד אכזבה, שמחה, התרגשות, להט ועבודה קשה צפויים לצעירים שבדרך ופעמים רבות קשה לנתב את הרגשות הללו ולהיעזר במישהו שינחה אותנו אל עבר המקום הנכון, הבחירה הנכונה או התשובה המתאימה עבורנו ביותר.

לשם כך נועדו מרכזי מידע לצעירים, בהם ישנם חבר'ה בוגרים ומבוגרים יותר, בעלי כלים משמעותיים להכוונה עתידית בכל התחומים. אם חלמתם על עבודה במשרד עם מחשב, מדפסות תלת מימד ופקס או אם רציתם ללמוד אומנות, אם בחרתם לעסוק בחינות או לצאת כבר עכשיו ולהשתלב בעבודת מכירות. כל בחירה והתלבטויותיה, כל החלטה על חסרונותיה ויתרונותיה. במרכז מידע לצעירים לא רק שתוכלו להביא את ההתלבטות לידי הכרעה בעזרת הכוונת הצוות אלא גם תוכלו להיחשף להרבה מאד אפשרויות שעל חלקם אולי לא חשבתם כלל.

מרכזי מידע לצעירים פזורים בכל הארץ ובדרך כלל מדובר במרכזים שהוקמו על ידי הרשויות או על ידי עמותות שונות כחלק מהשירות לקהילה שמספקת העירייה. מרכזי המידע ממוקמים באזורים ראשיים, בשכונות מרכזיות, במתנ"סים או מרכזים קהילתיים. החבר'ה שעובדים במרכזי המידע הם לעיתים קרובות סטודנטים לתארים מתקדמים שיוכלו לעזור לכם האם להיות עורך דין דיני עבודה או לא לבחור בקריירת עורך דין דיני עבודה, אם באמת לבחור את עמדת המחשב, מדפסת פקס או להימנע ולעבוד בעבודה שמוציאה אתכם אל האוויר והטבע. המדריכים הללו עברו הכשרה מסודרת והם מוכשרים להדריך אתכם בשלל נושאים, לימודים אקדמאיים או אחרים, עבודה, מציאת עבודה ותהליך קבלה לעבודה, מרכזים חברתיים ואפילו בנושא זוגיות.

עבור מי שמתלבט מאד לאיזה כיוון לפנות, פנייה ממוקדת למרכז מידע לצעירים יכולה להיות פתרון נפלא. ייעוץ באווירה נחמדה ורגועה עם אנשים שעברו את המסלול הדומה לשלכם, בלי לחץ של ההורים, בלי ציפיות או אכזבות כאלה ואחרות, בלי שמישהו מתערב לכם בהחלטה, שיחה וייעוץ נקיים ואובייקטיביים. במרכזי המידע תוכלו ליהנות גם מהרצאות בנושאים שונים כמו השקעות, חסכונות, איך לקבל מלגות, איך ומתי מומלץ לטייל בעולם במקומות שונים, איך למצוא עבודה שתשתלב לכם נפלא עם הלימודים ועוד. תוכלו לקבל מספרי טלפון של מעסיקים וליווי בתהליך הקבלה לאוניברסיטה. חוץ מכל אלו תוכלו להכיר אנשים בגילכם, לבלות ולהיפגש יחד באירועים חברתיים שמארגן המרכז.
מרכזי מידע לצעירים, ללא ספק פתרון מדהים לשלב ההתלבטות הגדול של שנות העשרים שלכם.
היכנסו לפרטים באתר filamentech.co.il